Laboratorní odběry v rámci potravinových intolerancí 

Potravinová a histaminová intolerance není problém jenom dospělých. U dětí a zvláště u dospívajících je důležité otevřeně a zároveň citlivě mluvit o tomto tématu.

Pro koho jsou testy vhodné testu

Pro lidi, kteří mají testy hrazené zdravotní pojišťovnou v pořádku a přesto se necítí dobře, trpí uvedenými symptomy potravinové a histaminové intolerance.

Těm, kteří chtějí prožít aktivní stáří.

Pro sportovce, aktivní jedince, kteří pečujío své zdraví a věří, že výživa jde ruku v ruces naší fyzickou a psychickou pohodou a zdravím.

Lidem, kterým bylo od lékaře sděleno „v pořádku“. Zkouší sami různé diety a přesto je trápí symptomy potravinové a histaminové intolerance.

Pro ty, kteří žijí aktivní život, pracují „hlavou“, mají náročný životní styl.

Pro děti a dospívající, kteří mají symptomy potravinové a histaminové intolerance.

TYPY BALÍČKŮ POTRAVINOVÉ INTOLERANCE

Intolerance 53 potravin

Test vhodný pro osoby , které se zajímají o zdravý životní styl a nebo chtějí začít řešit zdravotní obtíže na které dosud nenašly řešení u lékařů. Balíček obsahuje nejčastěji konzumované potraviny mnohdy tzv. ,,rizikové,, , které by mohly způsobit zdravotní obtíže a projevy potravinových intolerancí 

Cena 2490 kč + konzultace 1000 kč

Seznam 53 potravin

Ukázka 53 vysledky

Intolerance 286 potravin

Test je vhodný pro osoby trpící častými bolestmi hlavy, co špatně spí, s chronickou únavou, co mají otoky a bolesti kloubů, zažívací obtíže a další projevy potravinových intolerancí 

 

Balíček je určen pro nejnáročnější klienty, kteří chtějí řešit svoje zdravotní problémy komplexně, touto cestou s nejluxusnější péčí.

Cena 8490 kč + konzultace 2000 kč

 

Seznam 286 potravin

Ukázka 286 výsledky

Histaminová intolerance degradace histaminu

Test obsahuje vyšetření DAO (diaminoxidáza – enzym štěpící histamin) a doporučení jak žít kvalitní život s histaminovou intolerancí. Součástí balíčku je přehled potravin, kterým se raději vyhýbat v případě histaminové intolerance , či je výrazně omezovat .

Cena 2098 kč + konzultace 1200 kč

Celiakie (nesnášenlivost lepku)

Test je vhodný pro osoby, které mají podezření na nesnášenlivost lepku , trpí nadýmáním, průjmy, chronickou únavou, podvýživou, mají bledou kůži.

 

Vhodný i pro osoby, které si chtějí potvrdit, zda jim lepek skutečně škodí.

 

Cena 574 kč + konzultace 600 kč

Laktózová intolerance

Test je vhodný pro osoby, které nevědí, zda jim skutečně škodí některé mléčné produkty.

 

Pokud Vás trápí plynatost, nadýmání, průjmy, gastrointestinální potíže, časté bolesti břicha a máte podezření, že zdrojem vašich problémů může být nežádoucí reakce na mléčný cukr a zároveň nedokážete blíže určit, které mléčné produkty vám škodí a které ne je tento test vhodný právě pro vás.

Balíček obsahuje 90 nejčastěji konzumovaných potravin v ČR

 

Cena 1404 kč + konzultace 600 kč