Vydejte se na cestu za vitalitou a pocitem spokojenosti ve vlastním těle.

„Jediné, co můžete změnit, jste vy sami. A někdy tím můžete změnit úplně všechno.“

Jak vám vaše moudré tělo napovídá , určitě tušíte, že samotná výživa je jenom jeden z dílků puzzle, který potřebujete na cestě za skládačkou zvanou spokojené tělo.

 

Určitě podvědomě cítíte, že výživa je sama o sobě někdy málo, někdy je naopak začátkem cesty k uzdravení.

 

Když budete jíst kvalitní potraviny, které odpovídají vašim fyzickým a psychickým potřebám, věku, pohlaví, zaměstnání, případným zdravotním omezením je to skvělé, jenže mnohdy to úplně k pocitu spokojenosti a vitality nestačí.

 

Musíme k tomu dobře spát, aby mohlo tělo regenerovat. Cvičit a hýbat se, abychom si zachovali svalovou hmotu, abychom předcházeli metabolickým onemocněním a udrželi si fyzické a psychické zdraví.

 

Kdo by,, tady ,,nechtěl být dlouho pro sebe a pro své blízké? Kdo by nechtěl život jenom přežívat, ale prožívat?

Kdo by se chtěl radovat z každého dne? Myslím, že všichni.

 

Cesta k spokojenému tělu není o sepsání jídelníčku, který bude fungovat plošně a všem.

 

Není to o fanatickém počítání kalorií, bílkovin, sacharidů a tuků. Není to o tom, že můj život se začne točit kolem kalorií.

Ano, nastavíme jídelníček, který bude vyhovovat přesně vašim potřebám. Ale taky zapracujeme na plánu, jak vnést do vašeho života spokojenost, rovnováhu a harmonii.

 

Jak spolupráce se mnou probíhá a co vás čeká?

Po objednání vás kontaktuji telefonicky a na email zašlu dotazník k vyplnění.

V dotazníku je mimo jiné velký prostor pro definování vašeho cíle.

Výživa a životní styl spolu úzce souvisí, jeden bez druhého nefunguje. Vaše cesta za vytouženými cíli se neobejde bez vytvoření a dodržování nových návyků a to takových, aby vás bavila a byla reálná.

Zázraky na počkání a rychlé výsledky nenabízím.

Jste to totiž především vy sami a vaše rozhodnutí ,,OPRAVDU CHTÍT ZMĚNU,, kdo vás dovede do cíle a vaše touha ,,CHTÍT ZMĚNIT TO , CO VÁM NEPROSPÍVÁ,, .

Ceník

Výživový plán obsahuje vstupní pohovor v trvání 60 minut, zvážení, interpretaci naměřených výstupních hodnot, vypracování jídelníčku a plánu nového životního stylu dle potřeb klienta, předání a interpretace doporučení v délce 60 minut.

 

Poznámka : Poté další kontroly a úpravy jídelníčku v délce trvání 30 minut 300 kč, v délce trvání 60 minut 600 kč.

 

V rámci ceny výživového individuálního plánu, máte možnost se mnou bezplatně konzultovat buď přes email nebo přes zprávy případně telefon, dotazy , které vyvstanou v prvních dnech při převádění teorie do praxe. Zkrátka máte moji bezplatnou on line podporu v průběhu prvního měsíce.