Balíček Zdravý manažer

Balíček Zdravý manažer je vhodný především pro manažery, podnikatele, muže ve vyšších řídících funkcích, pro muže pracující ve vysoce náročném a stresujícím prostředí. Taktéž jej mohou využít aktivní a podnikaví muži, kteří chtějí mít své zdraví pod kontrolou.

 

V tomto rozboru zjistíte stav a funkci vašich ledvin, jater, hladiny minerálů ukazující vztah k acidobazické rovnováze a k ovlivnění metabolických pochodů , stejně tak jako mají minerály vliv na vaše nervy, svaly a srdce. Zjistíte, jestli  nejste ohroženi cukrovkou, zdali máte dostatek vitamínu B12, který mimo jiné ovlivňující riziko vzniku srdečních chorob. Zdali u vás není riziko aterosklerózy a jaký máte metabolismus lipidů, jak pracuje vaše slinivka, zdali je v pořádku vaše štítná žláza, jak jste na tom s kortizolem  (tzv. hormonem stresu) a regulací metabolismu živin  (sacharidy, bílkoviny, tuky) a zdali máte nízký specifický prostatický antigen vypovídající o zdraví prostaty.

 

Vypovídající symptomy , že vaše tělo není v rovnováze může být například snížená imunita, poruchy spánku, podrážděnost, chronická únava, poruchy s pamětí a koncentrací, neurologické poruchy.

Cena 3213 Kč + konzultace výsledků 800 Kč

 

Žádanka bude zaslána na váš email

Platba za vyšetření se hradí na odběrném místě

Platba za konzultaci výsledků se hradí předem na č.ú. 3050767123/0800

Objednávky a více informací na tel.: +420 607 110 847

A jak to u nás funguje?

Pohodlně online objednáte z domova

Zaplatíte převodem na účet / kartou

Informace a žádanka Vám přijde na email

Dostavíte se na odběr

Výsledky zašleme na email

Zvolíte si termín ke konzultaci výsledku