Alena Rajmanová – Pardubice

Alena Rajmanová

Jóga Pardubice - Alena Rajmanová

Výživa, psychické zdraví, jóga

Vidět, jak se lidské životy mění ke spokojenosti a štěstí, být součástí procesu změny a růstu všech, kteří se rozhodnou vykročit na cestu zpět za svým zdravím , je krásný pocit a dar zároveň.

 

První dotek jógy

Každý máme v životě zlomové chvíle a ani mě toto období neminulo. Dnes učím nalézt klid a vlastní sebehodnotu ostatní. To stejné jsem dříve hledala od jógy já. Pamatuji si úplně přesně , když jsem ve svých 35 letech poprvé přišla na jógu jako ,,unavená máma od dětí,, , která chtěla ve svém životě něco změnit. Chtěla jsem se cítit celkově lépe. Jenže nezůstalo jenom u cvičení. Fascinovala mě její teorie, filozofie a praxe zároveň.

 

Po nějaké době vznikl nápad předávat své zkušenosti dál. Tehdy nebyly lekce jógy v Pardubicích tak časté. ,,Tak aspoň pomůžeš otevřít dveře někomu, kdo to potřebuje stejně jako kdysi ty,, , řekla jsem si. A jóga pro začátečníky byla na světě.

Alena Rajmanová

Portdebras Pardubice - Alena Rajmanová

Portdebras a ženskost

Říká se, že jóga minimálně v době svého vzniku byla doménou mužů. Má řád, má pravidla. Čili mužské kvality. A co takhle obohatit svoje některé lekce o prvky , které budou vnášet do hodin více ženskosti, ladnosti? A tak se zrodil další nápad. Portdebras .

Psychika, výživa, trávení

Práce s lidmi je mnohdy složitá.  K pochopení jejich myšlení a chování a zároveň nemít tendence hodnotit a kritizovat, chce znát aspoň minimum z psychologie. Tedy, studium psychologie a filozofie byl další bonbónek z mojí bonboniéry. A jak všichni dobře víme, výživa a psychika spolu nerozlučně souvisí.

Zdravá střeva aneb náš druhý mozek

Se studiem v oblasti výživy  jsem propojila studium potravinových intolerancí, studium  ayurvédy , přerušovaného půstu, adrenální únavy těla, detoxikačních technik.

 

Myslete prosím na to, že v jakém stavu bude váš zažívací trakt, takovou budete mít energii, sílu a chuť do života. Pak můžete začít měnit zažité a nefunkční.

 

Skrze poznání toho, které potraviny vám škodí, skrze poznání vašich individuálních potřeb, můžeme společně zahájit hojení těla. Postupně jej vracet do rovnováhy tak, aby mělo plnohodnotnou výživu, kterou potřebuje, aby mělo dostatek síly a vitality na povinnosti a radosti běžného dne a již nestrádalo.

 

Aby bylo zkrátka vyživené a spokojené .

Co myslíte? Pustíme se do toho spolu?